O FIRMIE

Firma LukTech zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem elektronicznych profesjonalnych systemów alarmowych i systemów wizyjnych monitoringu oraz zaawansowanym systemem lokalizacji GPS pojazdów, maszyn przemysłowych i osób. Stosujemy sprawdzone technologie wiodących polskich i zagranicznych producentów, przetestowane rozwiązania pozwalające wykonać bezpieczny, funkcjonalny i prosty w obsłudze system dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem urządzeń wiodących producentów takich jak: BOSCH, HIKVISION, DAHUA, BCS, SATEL, GENEVO, FIBARO, JABLOTRON.

LukTech to świeżość i nowa jakość usług w zakresie monitoringu, alarmów, kontroli dostępu, telewizji satelitarnej i naziemnej, domofonów i wideodomofonów, lokalizacji pojazdów i osób GPS a także szeroko pojętej technologii informacyjnej. Jako partner handlowy czołowych firm dystrybucyjnych w Polsce oferujemy bogaty, innowacyjny asortyment produktów w atrakcyjnych cenach przeznaczony dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

Naszym klientom zapewniamy możliwie jak najlepsze rozwiązania z dziedziny systemów zabezpieczeń technicznych. Firma posiada odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty zdobyte w Polsce jak i poza granicami kraju, aby móc wykonywać nasze usługi dla Państwa na najwyższym poziomie.

Kładziemy duży nacisk na podnoszenie swoich kwalifikacji , chcąc być na bieżąco zarówno z technologią aby oferować Państwu zaawansowane usługi ale i podnosząc jakość oferowanych usług z dbałością o najmniejszy szczegół.

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji niskoprądowych dla: firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów, osób fizycznych na terenie województwa podkarpackiego.

  • Służymy radą w zakresie doboru sprzętu jak i wsparciem technicznym przy zakupie naszych urządzeń.
  • Posiadamy własne biuro, zaplecze magazynowe oraz serwis mobilny.
  • Wystawiamy faktury VAT, które są podstawą gwarancji.
  • Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.
  • Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie.
  • Zapewniamy bezpłatny dojazd oraz wycenę instalacji.
  • Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

,,Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim, którzy cenią sobie spokój oraz własne poczucie bezpieczeństwa’’