USŁUGI MONTERSKIE

Oprócz świadczenia usług instalacyjnych i monterskich wykonujemy dodatkowo serwis (naprawy, wymiany i modernizacji) systemów zabezpieczeń technicznych.

Montaże i instalacje wykonujemy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Dla domu i firmy:

Wykonujemy instalacje systemów zabezpieczeń w nowych i istniejących już obiektach, lokalach jak również w pojazdach prywatnych i komunikacji miejskiej.

Oferujemy:

Położenie przewodów pod instalacje : systemu monitoringu stacjonarnego i mobilnego, systemu alarmowego, wideodomofonu, telewizji satelitarnej i naziemnej oraz monitoringu pojazdów GPS. Dokonujemy instalacji odpowiednich aplikacji mobilnych i załączonego w zestawach oprogramowania producenckiego.

MONTAŻ SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA

W zależności od indywidualnych potrzeb klientów montujemy kamery kopułowe, tubowe, obrotowe, miniaturowe ukryte, konfigurujemy podgląd przez Internet oraz na telefonie wraz z powiadomieniami alarmowymi (Android, iOS ).

Rodzaje systemów monitoringu, które montujemy:

  • System IP (sieciowy) – jest to system cyfrowy, z którego możemy uzyskać rozdzielczość HD 720p 1.3 Mpx (1280×1024), Full HD 1080p 2 Mpx (1920×1080), 3 Mpx (2048×1536), 5 Mpx (2592×1920), 6 Mpx (3072×2048). Kamery IP pracują w srodowisku sieciowym LAN.
  • System HD-CVI, AHD, HD-TVI – jest to system cyfrowy, z którego możemy uzyskać rozdzielczość HD 720p 1.3 Mpx, Full HD 1080p 2 Mpx oraz 3 Mpx (2048×1536) . Funkcjonalnością kamer AHD jest możliwość przełączenia na sygnał analogowy, kosztem jakości obrazu ale zyskiem współpracy ze starymi rejestratorami analogowymi. Przy wymianie starszego systemu analogowego CVBS na system nowej generacji AHD, nie ma potrzeby prowadzenia nowych kabli połączeniowych, co oszczędza czas i zmniejsza zbędne koszty.

 

SYSTEMY ALARMOWE

Systemy alarmowe wyposażamy w zależności od potrzeb w czujniki ochrony zewnętrznej, czujniki sygnalizacji stężenia dymu, gazu, zalania, poziomu temperatury oraz w piloty i przyciski napadowe. Systemy mogą współpracować z automatyką bramową i kontrolą dostępu. Załączenie systemu alarmowego na noc pozwali nam na ochronę pomieszczeń znajdujących się na parterze oraz na przykład podwórka, jednocześnie umożliwiając swobodne poruszanie się po piętrze, bez wywoływania alarmu.
Instalujemy systemy alarmowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Czujniki nie są wrażliwe na warunki atmosferyczne oraz ruch zwierząt przebywających w domu podczas gdy mamy uzbrojony system alarmowy.

WIDEODOMOFONY

Aby spełniać kompleksowo oczekiwania naszych klientów podjęliśmy się dodatkowo montażu i modernizacji wideodomofonów dla instalacji indywidualnych jak i obsługi całych bloków i osiedli.
Podejmujemy się instalacji skomplikowanych i nietypowych rozbudowanych nie tylko o kolejne unifony czy monitory, ale też dodatkowe kamery monitorujące otoczenie obiektu lub podjazdu. Zamki szyfrowe, radiolinie i przyciski służące do otwierania furtki, lub bramy za pomocą pilotów, kart lub kodów. Integrujemy te systemy z systemami naszego monitoringu, umożliwiamy podgląd z zewnętrznej kamery wideodomofonu na urządzeniach mobilnych i telewizorze.

LOKALIZACJA POJAZDÓW GPS

Lokalizator GPS podłączamy do instalacji elektrycznej pojazdu lub maszyny i mocujemy na stałe w miejscu niedostępnym dla osób trzecich. Lokalizator jest przystosowany do zasilania napięciem od 9 do 35 Volt, może być stosowany zarówno w pojazdach z zasilaniem (12 V) jak i w ciężarówkach o większym napięciu (24V).
W trakcie postoju i wyłączenia zapłonu lokalizator GPS też przesyła dane i kontroluje stan pojazdu dzięki wbudowanej pojemnościowej baterii o długiej żywotności. To podstawowy i bardzo ważny parametr lokalizatora niezależnego od instalacji elektrycznej pojazdu.
Jest to lokalizator pozwalający na dokładne pozycjonowanie pojazdu na podstawie danych z satelitów GPS i odczyt danych z komputera pokładowego pojazdu. Podłączenie wykonujemy zgodnie z ogólnymi zasadami producenta lokalizatora GPS.
Prawidłowe podłączenie pozwala nam na transmisję danych z szyny CAN do lokalizatora GPS i dalej na serwer monitoringu GPS. Następnie dokańczamy konfigurację, ustawień, instalacji odpowiedniej aplikacji z dostępem do interaktywnych map producenta gdzie otrzymujemy stały podgląd, raport i zapis przejechanych tras pojazdu.

MOBILNY ROUTER LTE

Po zakupie karty ,,sim Internet’’ indywidualnie przez klienta u danego operatora sieci GSM, pomagamy w konfiguracji aby kieszonkowy modem mógł pełnić funkcję bezprzewodowego, mobilnego punktu dostępowego do globalnej sieci Internetu.
W miejscach gdzie nie ma innych możliwości technicznych, aby zapewnić stały, stabilny dostęp do Internetu w szczególnych sytuacjach wykorzystujemy routery mobilne w naszych systemach, aby między innymi zapewnić podgląd obrazu on-line z kamer.

Usługi monterskie, instalacyjne oraz serwis sprzętu do wyżej wymienionych instalacji i systemów świadczymy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

W sytuacjach nadzwyczajnych poza godzinami pracy prosimy o wiadomość tekstową lub mailową.

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas systemów antywłamaniowych mogą Państwo uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu

pod numerem telefonu:  881-409-909