DRONY ( bezzałogowe statki powietrzne )

Dron

Drony to bezzałogowe pojazdy latające, służące najczęściej do celów militarnych lub rekreacyjnych, które są sterowane zdalnie lub automatycznie. Coraz częściej drony znajdują zastosowanie w sprawach cywilnych, takich jak badania naukowe czy usługi komercyjne.
Kolejnym zastosowaniem dronów jest robienie zdjęć i filmowanie, np. budynków (branża nieruchomości), wydarzeń i postaci (dziennikarstwo) czy sportów ekstremalnych. Drony znajdują zastosowanie także w ratownictwie, leśnictwie, sztuce.

Inne zastosowania dronów

Dron dla firm

Coraz więcej firm, które chcą wyróżnić się na rynku niebanalną reklamą – również wybiera drona. Filmy i zdjęcia uzyskane za pomocą drona, przyciągają wielu klientów.

Dron dla turystyki i rekreacji

Jeżeli prowadzisz pensjonat, hotel lub ośrodek rekreacyjny, możesz zachęcić klientów zdjęciami obiektu z niezwykłej perspektywy. Ujęcia z lotu ptaka ukażą położenie obiektu oraz otaczającą go przestrzeń.

Dron dla nieruchomości

DronZastosowanie drona znajduje coraz większą liczbę odbiorców w dziadzinach nieruchomości. Jeśli próbujesz sprzedać mieszkanie, dom, działkę, pewnie zdążyłeś się przekonać, iż nie jest to proste zadanie. Potencjalnego kupca z pewnością zachęcą niezwykłe ujęcia z powietrza, które ukażą one nie tylko obiekt, ale też jego położenie, drogi dojazdowe, okoliczną roślinność.

Dron dla inwestycji

Ze względu na szerzącą się popularność filmowania i fotografowania z powietrza, coraz więcej firm związanych z branżą budowniczą i wykonawczą dba o utrwalenie poszczególnych etapów budowy nieruchomości: domów, dróg, mostów, wiaduktów, biurowców, centrów handlowych, dworców itp. Dron daje także możliwość ukazania efektu końcowego za pomocą ujęć z wysokości.

 

ZOSTAŃ OPERATOREM DRONA 

Jesteśmy partnerem handlowym Certyfikowanego Ośrodka Szkoleniowego jak zarazem jednego z wiodących producentów  innowacyjnych dronów z ,,Doliny Lotniczej’’ wpisanego do Rejestru Podmiotów Szkolących na bezzałogowych statkach powietrznych (drony).

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy Ośrodka Szkoleniowego UAV pomogą Państwu przygotować się do państwowego egzaminu teoretycznego jak i praktycznego przed komisją z Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Nie musisz posiadać własnego sprzętu. Wszystkie szkolenia wykonywane są na statkach powietrznych szkoły latania. Do dyspozycji jest kilkanaście zestawów szkoleniowych z przedziału mas od 2 kg do 25 kg.  Istnieje również możliwość wypożyczenia statku powietrznego na czas Egzaminu Państwowego.

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia na operatorów bezzałogowych statków powietrznych UAVO (świadectwo kwalifikacji) dla kategorii :

VLOS – latanie w zasięgu wzroku operator-dron

BVLOS – latanie poza zasięgiem wzroku przy pomocy aparatury FPV

INS – szkolenia dla instruktorów.  Kandydat musi posiadać uprawnienia podstawowe VLOS i BVLOS

 

Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu : 881 – 409 – 909